KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Číslo zariadenia
  • ID
Podrobné vyhľadávanie Vymazať parametre vyhľadávania
Pošlite e-mail priateľovi
PREČO S NAMI

Vážený návštevník, klient.

Sme veľmi radi, že ste navštívili Best Villas, webové stránky našej cestovnej agentúry, na ktorých Vám prinášame najkomplexnejšiu ponuku dovolenkových víl, apartmánov a privátov v európskych destináciách. Denne pre Vás vyhľadávame nové a nové zariadenia, aby si každý našiel ten pravý „dovolenkový domov“ v našej ponuke pre svoju netradičnú dovolenku.
Tak teda PREČO dovolenka s BEST VILLAS?
V prvom rade preto, že dovolenku s nami si môžete sami zostaviť, nakonfigurovať presne podľa Vašich predstáv. V pohodlí Vášho domova si vyberte luxusnú vilu s bazénom, tenisovým kurtom, záhradou či grilom alebo menej výstredný apartmán s kompletným zariadením a službami, bez ktorých si dovolenku neviete predstaviť.

Dovolenkujte priamo na pláži, v centre diania a dovolenkového ruchu a zhlboka sa nadýchnite slaného morského vzduchu počas dlhých prechádzok pozdĺž pobrežia.

Alebo naopak, v pokoji vnútrozemia, kde máte najlepšiu príležitosť na spoznávanie mentality domácich obyvateľov. Tí sa s Vami radi podelia o svoje jedlo, pitie aj ich pohľad na svet v tradičných tavernách alebo kaviarňach.

Pre väčšie skupiny máme špeciálne ponuky, ako rybačka na člne, účasť na sezónnych zberoch ovocia, možnosť zažiť atmosféru výroby olivového oleja alebo syrov feta, či strihanie oviec...
Hlavné rozdiely medzi klasickou dovolenkou v hoteli či penzióne a dovolenkou s Best Villas (vila, apartmán, privát):
klasická dovolenkadovolenka Best Villas
(hotel/penzión)(vila, apartmán, privát)
kopec ľudí, rušenie, stressúkromie, pokoj
raňajky/večere v stanovených časochvlastný denný režim presne tak, ako to práve Vám vyhovuje
obmedzený počet lehátok, tlačenica pri bazéne súkromný bazén len pre Vás *
väčšinou jednotvárna strava, ktorá Vám naviac nemusí vyhovovaťjedlo si môžete pripraviť sami alebo si vybrať reštauráciu podľa Vašej chuti
malé izby, len spálňa a kúpelňapriestranné izby, okrem spálne aj obývacia izba, kuchyňa ...
prispôsobovanie sa systému a väčšinelepšia flexibilita služieb, individuálny prístup
presne stanovené termíny a turnusy, veľmi malá možnosť individuálneho nástupumožnosť zobrať so sebou aj zvieracieho miláčika
neporovnateľná cena
*- ak je súčasťou zariadenia vily bazén
Ako to funguje?
Jednoducho si, v ľavom vyhľadávacom okne, vyberte krajinu prípadne aj región, ktorý chcete navštíviť, počet spální (jedna izba = minimálne 2 postele) a typ zariadenia a zadajte ZOBRAZIŤ VÝBER. Alebo prejdite na PODROBNÉ VYHĽADÁVANIE a zaklikajte presné vybavenie a kritériá, ktoré chcete, aby Váš dovolenkový domov spĺňal a opäť zadajte ZOBRAZIŤ VÝBER.

Následne si prezrite zariadenia vrátanie fotiek, popisov a cien. V momente, že ste našli vilu alebo apartmán podľa Vašich predstáv, zadajte REZERVOVAŤ POBYT. Následne vyplňte termín, o ktorý máte záujem a Vaše údaje a my Vás budeme do 48 hodín (počas pracovných dní) kontaktovať buď s potvrdením uvedeného termínu a zariadenia alebo Vám ponúkneme najbližší voľný termín pre toto zariadenie, resp. iné voľné vily/apartmány v danej lokalite a porovnateľnej kvalite.

Ak popis daného zariadenia nie je dostatočný, prípadne máte inú otázku, tak vyplňte formulár NAPÍŠTE NÁM a my Vám ju radi, v čo najkratšej dobe, zodpovieme.

Po obojstannom potvrdení konkrétneho zariadenia a termínu Vám zašleme všetky potrebné informácie, faktúru, zmluvy, ubytovací poukaz a presný popis ďalších krokov (podrobnejšie informácie nájdete aj na stránke OBCHODNÉ PODMIENKY). Celá komunikácia a potrebná dokumentácia sa rieši elektronickou formou.

Počas samotnej dovolenky máte k dispozícii zástupcu našej CK v danej krajine a rovnako aj slovensky hovoriaci hot-line nepretržite 24 hodín denne.

Po skončení pobytu odovzdáte kľúče od vily/apartmánu podľa pokynov v ubytovacom poukaze. Samozrejme, radi následne privítame Vaše dojmy, názory, pripomienky, aby sme mohli naše služby stále zlepšovať.

Samozrejmosťou je možnosť rezervovať si na stránkach Best Villas letenku, zabezpečíme Vám transfer z/na letisko alebo prenájom auta počas Vášho pobytu (v niektorých vilách je súčasťou ceny), či komletné cestovné poistenie.
Dovolenkujte „po svojom“!
Ak sa chcete zbaviť stresu, starostí, oddýchnuť si od práce, každodenného stereotypu a vychutnať si dovolenku „po svojom“, tak Best Villas je tu presne pre Vás! Netvrdíme, že máme recept na ideálnu dovolenku, no radi ju pripravíme podľa Vašich predstáv. U nás nie sú žiadne obmedzenia, či ju chcete tráviť na jednom mieste alebo ich prejsť viac, čas a dĺžka pobytu je tiež flexibilná.

Neváhajte a prezrite si naše stránky a začnite plánovať Vašu najbližšiu dovolenku!

Pozrite si naše služby, fotografie a popisy jednotlivých nehnuteľností. A následne Vám naši pracovníci pomôžu doladiť všetky drobnosti a detaily pre Vašu úplnú spokojnosť.

Je jedno, či sa chystáte na dovolenku po prvý krát alebo ste ostrieľaný cestovateľ, plánujete pobyt kratší alebo dlhší, než je štandartných 7-10 dní, relax na pláži alebo aktívny odpočinok, chceme Vám garantovať, že budeme schopní vybrať pre Vás to pravé a že dovolenka s Best Villas bude jedinečná!

Veľa príjemných zážitkov Vám želá

Tím Best9 CK, a.s.

Ak chcete mať stále aktuálne informácie, staňte sa našim fanúšikom na Facebooku, alebo sa zaregistrujte na našej stránke.

Best9 je členom